Dochody pasywne i wolność finansowa

Mariusz_Kobak

Jeśli tak jak ja szukasz sposobów na generowanie dochodów pasywnych to…

musisz wiedzieć, że nie jest to łatwe zadanie. Jeśli nastawiasz się na szybki i łatwy zarobek w Internecie to muszę Cię rozczarować. Wypróbowałem wiele takich 'metod' i mogę Ci z czystym sumieniem powiedzieć, że nie działają i szkoda na nie czasu.

Ten blog to swoisty eksperyment. Ma udowodnić, że zwykły człowiek jest w stanie wygenerować dochody pasywne w Internecie. Co to są dochody pasywne?  Najprościej rzecz ujmując to takie dochody, które zapewniają Ci stały dopływ gotówki bez Twojego aktywnego udziału. Pieniądze wpadają do Twojej kieszeni nawet wtedy kiedy śpisz. Zarabiasz nic nie robiąc.

Dzięki takim dochodom można już nigdy nie pracować i osiągnąć wolność finansową. Wyobraź sobie, że budzisz się rano i nie musisz iść do pracy. Możesz robić dokładnie to co chcesz bo masz na to czas i pieniądze. Możesz podróżować po świecie. Możesz poświęcić tyle czasu ile zechcesz dla swojej rodziny. Bawić się z dzieckiem bez końca. Spełnić swoje marzenia z dzieciństwa. Możliwości są nieograniczone.

pozdrawiam Cię serdecznie!
Mariusz Kobak

Co mówią o mnie czytelnicy

Jestem pozytywnie zaskoczona Ebookiem dla blogerów, którego można otrzymać po zapisaniu  się na Twój newsletter. To aż 135 stron konkretnej wiedzy, wytłumaczonej krok po roku wraz ze screenami. Normalnie za taką wiedzę płaci się odpowiednią kwotę, a tutaj wszystko jest podane na tacy. Ten ebook szczególnie mi pomógł i ma dla mnie dużą wartość, bo jak się zaczyna bloga, a szczególnie jeśli jest się mało techniczną osobą jak ja - jest tyle rzeczy do zrobienia, ustawienia i sprawdzenia, że można się zniechęcić. Twój ebook to must have dla początkującego blogera, bo przeprowadza przez cały proces zakładania go krok po kroku. Oszczędza mnóstwo czasu i energii.
Dziękuje za dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem 🙂

Alicja Polowczyk

JakUrzadzicWnetrze.pl

Mariusz to osoba, która świetnie odnajduje się w prowadzeniu bloga o wolności finansowej.

Sam zainspirował mnie w wielu kierunkach, np. w skutecznym budowaniu bazy mailingowej oraz w zastosowaniu kilku cennych narzędzi.

Obserwujemy się wzajemnie i dlatego udaje się nam wspólnie rozwijać. Pozdrawiam!

Szymon Owedyk

JakSieRozwijac.pl

Na bloga KierunekWolnosc.pl wpadłam przypadkiem - chyba, jak każdy - i byłam pod wrażeniem przydatnych narzędzi odnośnie budowania listy mailingowej w MailerLite.

To było dokładnie to, czego potrzebowałam. Na pewno będę wracać po więcej konkretów!

Andżelika Bieńkowska

GetHappy.pl