Narzędzia pomocne do budowania pasywnych dochodów online

Witaj na stronie z narzędziami, z których korzystam do budowy dochodów pasywnych online. Polecam je również Tobie jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z biznesem internetowych.

Wszystkie narzędzia jakie polecam przetestowałem osobiście. Korzystam z nich na stronie “Kierunek Wolność”. Bardzo dobrze spełniają moje oczekiwania i dzięki nim mogę rozwijać tę stronę. Dlatego mogę je z czystym sumieniem polecić również Tobie.

Linki do narzędzi, które zamieściłem poniżej to tak zwane linki partnerskie. Oznacza to tyle, że jeśli zdecydujesz się skorzystać z polecanych przeze mnie aplikacji to dostanę drobną prowizję. Ty nie zostaniesz obciążony dodatkową opłatą. Wręcz przeciwnie. W części przypadków dostaniesz zniżkę przy zakupie. Tak jest w przypadku hostingu od ZenBox. W innych przypadkach dostaniesz bonusowe pieniądze na start. Tak jest w przypadku platformy emailowej MailerLite. Nie decyduj się na zakup narzędzia jeśli uznasz, że na razie go nie potrzebujesz. Zawsze można wrócić do zakupu w przyszłości gdy będziesz pewien, że pomoże Ci rozwijać Twój biznes internetowy.

ZenBox - Kierunek Wolność blog

Od początku powstania bloga Kierunek Wolność utrzymuję go na serwerach ZenBox. Najbardziej przekonała mnie ich jakość i szybkość obsługi. Na każde zgłoszenie odpisują w kilka minut. Był to dla mnie szok po wcześniejszych nienajlepszych doświadczeniach z inną dużą firmą hostingową. Dodatkowo przekonała mnie relatywnie niska cena na start i ciekawy sposób rozliczania się za liczbę unikalnych odwiedzających moją stronę. W tym poradniku opisałem jak założyć swój pierwszy blog WordPress hostowany właśnie w ZenBox. Kliknij w poniższy przycisk i odbierze 10% zniżki na hosting w ZenBox.

 

MailerLite - Kierunek Wolność blog

MailerLite to platforma, której używam do budowania mojej listy mailingowej oraz newslettera. Jest prosta w obsłudze a jednocześnie całkiem potężna. Możesz w niej tworzyć różne typy formularze zapisu na newsletter oraz rozbudowane autorespondery. Przekonałem się do tej platformy przenosząc się z innego droższego narzędzia. W tym poradniku dowiesz się jak krok po kroku zbudować swój pierwszy newsletter oraz listę mailingową. Platforma jest darmowa do 1000 subskrybentów, zatem na start w zupełności wystarczy. Załóż darmowe konto klikając w ten link a otrzymasz 78zł do wykorzystania na przyszłe płatne pakiety.

Powodzenia w budowaniu dochodów pasywny i wolności finansowej!
Mariusz Kobak


Dziękuję za Twój kolejny komentarz!
W nagrodę zatańczę dla Ciebie

dziekuje za komentarz

Dzięki Tobie nasza społeczność się rozwija.
Jesteś THE BEST 🙂