Narzędzia pomocne do budowania pasywnych dochodów online

Witaj na stronie z narzędziami, z których korzystam do budowy dochodów pasywnych online. Polecam je również Tobie jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z biznesem internetowych.

Wszystkie narzędzia jakie polecam przetestowałem osobiście. Korzystam z nich na stronie „Kierunek Wolność”. Bardzo dobrze spełniają moje oczekiwania i dzięki nim mogę rozwijać tę stronę. Dlatego mogę je z czystym sumieniem polecić również Tobie.

Linki do narzędzi, które zamieściłem poniżej to tak zwane linki partnerskie. Oznacza to tyle, że jeśli zdecydujesz się skorzystać z polecanych przeze mnie aplikacji to dostanę drobną prowizję. Ty nie zostaniesz obciążony dodatkową opłatą. Wręcz przeciwnie. W części przypadków dostaniesz zniżkę przy zakupie. Tak jest w przypadku hostingu od ZenBox. W innych przypadkach dostaniesz bonusowe pieniądze na start. Tak jest w przypadku platformy emailowej MailerLite. W Nazwa.pl zarejestrujesz swoją domenę za 0 PLN na start (przez pierwszy rok). Nie decyduj się na zakup narzędzia jeśli uznasz, że na razie go nie potrzebujesz. Zawsze można wrócić do zakupu w przyszłości gdy będziesz pewien, że pomoże Ci rozwijać Twój biznes internetowy.

ZenBox – najlepszy hosting dla blogerów

ZenBox - Kierunek Wolność blog

Od początku powstania bloga Kierunek Wolność utrzymuję go na serwerach ZenBox. Najbardziej przekonała mnie ich jakość i szybkość obsługi. Na każde zgłoszenie odpisują w kilka minut. Był to dla mnie szok po wcześniejszych nienajlepszych doświadczeniach z inną dużą firmą hostingową.

Dodatkowo przekonała mnie relatywnie niska cena na start i ciekawy sposób rozliczania się za liczbę unikalnych odwiedzających moją stronę. W tym poradniku opisałem jak założyć swój pierwszy blog WordPress hostowany właśnie w ZenBox. Kliknij w poniższy przycisk i odbierze 10% zniżki na hosting w ZenBox.

Nazwa.pl – domeny za 0 złotych

Nazwa.pl to firma, w której trwa niekończąca się promocja na domeny za 0 złotych na start. Przez pierwszy rok nic nie zapłacisz za rejestrację i utrzymanie domeny. Zatem jeśli chcesz rozpocząć blog, sklep internetowy, stworzyć stronę z kursem lub jeśli chcesz przetestować swój pomysł na biznes w Internecie to polecam skorzystać z oferty nazwa.pl i przez rok nie ponosić żadnych opłat.

MailerLite – platforma mailingowaMailerLite - Kierunek Wolność blog

MailerLite to platforma, której używam do budowania mojej listy mailingowej oraz newslettera. Jest prosta w obsłudze a jednocześnie całkiem potężna. Możesz w niej tworzyć różne typy formularze zapisu na newsletter oraz rozbudowane autorespondery. Przekonałem się do tej platformy przenosząc się z innego droższego narzędzia. W tym poradniku dowiesz się jak krok po kroku zbudować swój pierwszy newsletter oraz listę mailingową. Platforma jest darmowa do 1000 subskrybentów, zatem na start w zupełności wystarczy. Załóż darmowe konto klikając w ten link a otrzymasz 78zł do wykorzystania na przyszłe płatne pakiety.

SUMO – narzędzia do zdobywania ruchu na stronie oraz budowania listy mailingowej

SUMO to aplikacja a w zasadzie zestaw aplikacji ułatwiających zdobywanie ruchu na blogu, budowanie listy mailingowej, analizę treści itp. Przyciski mediów społecznościowych, które widzisz na moim blogu są generowane właśnie przez tę aplikację. Używam również heatmapy, żeby sprawdzić które elementy mojej strony są najbardziej popularne. Pozwala mi to ją optymalizować tak, żeby była dla Was czytelniejsza. Część formularzy zapisu na moją listę mailingową jakie widzisz na tej stronie jest własnie generowane przez SUMO a część przez MailerLite.

Wtyczka posiada również płatną wersję gdzie dostarcza szereg zaawansowanych funkcjonalności. Przed zakupem polecam na początek wypróbować jej bezpłatną wersję i samodzielnie przetestować jej funkcjonalności.

 

Powodzenia w budowaniu dochodów pasywny i wolności finansowej!
Mariusz Kobak