Narzędzia pomocne do budowania pasywnych dochodów online

Witaj na stronie z narzędziami, z których korzystam do budowy dochodów pasywnych online. Polecam je również Tobie jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z biznesem internetowych.

Wszystkie narzędzia jakie polecam przetestowałem osobiście. Korzystam z nich na stronie “Kierunek Wolność”. Bardzo dobrze spełniają moje oczekiwania i dzięki nim mogę rozwijać tę stronę. Dlatego mogę je z czystym sumieniem polecić również Tobie.

Linki do narzędzi, które zamieściłem poniżej to tak zwane linki partnerskie. Oznacza to tyle, że jeśli zdecydujesz się skorzystać z polecanych przeze mnie aplikacji to dostanę drobną prowizję. Ty nie zostaniesz obciążony dodatkową opłatą. Wręcz przeciwnie. W części przypadków dostaniesz zniżkę przy zakupie. Tak jest w przypadku hostingu od ZenBox. W innych przypadkach dostaniesz bonusowe pieniądze na start. Tak jest w przypadku platformy emailowej MailerLite. W Nazwa.pl zarejestrujesz swoją domenę za kilka PLN na start (przez pierwszy rok). Nie decyduj się na zakup narzędzia jeśli uznasz, że na razie go nie potrzebujesz. Zawsze można wrócić do zakupu w przyszłości gdy będziesz pewien, że pomoże Ci rozwijać Twój biznes internetowy.

HOSTING, DOMENY, MAILING

ZenBox – najlepszy hosting dla blogerów

ZenBox - Kierunek Wolność blog

Od początku powstania bloga Kierunek Wolność utrzymuję go na serwerach ZenBox. Najbardziej przekonała mnie ich jakość i szybkość obsługi. Na każde zgłoszenie odpisują w kilka minut. Był to dla mnie szok po wcześniejszych nienajlepszych doświadczeniach z inną dużą firmą hostingową.

Dodatkowo przekonała mnie relatywnie niska cena na start i ciekawy sposób rozliczania się za liczbę unikalnych odwiedzających moją stronę. W tym poradniku opisałem jak założyć swój pierwszy blog WordPress hostowany właśnie w ZenBox. Kliknij w poniższy przycisk i odbierze 10% zniżki na hosting w ZenBox.

Nazwa.pl – domeny za kilka złotych na start – 20% zniżki na wszystkie usługi klikając w link nazwa.pl na tym blogu 🙂 

Nazwa.pl to firma, w której trwa niekończąca się promocja na domeny za kilka złotych na start. Przez pierwszy rok zapłacisz kilka złotych za rejestrację i utrzymanie domeny. Zatem jeśli chcesz rozpocząć blog, sklep internetowy, stworzyć stronę z kursem lub jeśli chcesz przetestować swój pomysł na biznes w Internecie to polecam skorzystać z oferty nazwa.pl i przez rok nie ponosić dużych opłat.

MailerLite – platforma mailingowaMailerLite - Kierunek Wolność blog

MailerLite to platforma, której używam do budowania mojej listy mailingowej oraz newslettera. Jest prosta w obsłudze a jednocześnie całkiem potężna. Możesz w niej tworzyć różne typy formularze zapisu na newsletter oraz rozbudowane autorespondery. Przekonałem się do tej platformy przenosząc się z innego droższego narzędzia. W tym poradniku dowiesz się jak krok po kroku zbudować swój pierwszy newsletter oraz listę mailingową. Platforma jest darmowa do 1000 subskrybentów, zatem na start w zupełności wystarczy. Załóż darmowe konto klikając w ten link a otrzymasz 78zł do wykorzystania na przyszłe płatne pakiety.

WTYCZKI DO WORDPRESSA

WooCommerce – platforma typu eCommerce dla WordPressa

Na WooCommerce można zbudować również własną platformę z kursami online 🙂

Sensei – wtyczka do WordPressa od WooCommerce pozwalająca na zbudowanie własnej platformy z kursami online

Dzięki temu rozszerzeniu możesz tworzyć dowolną ilość kursów online na własnym blogu. Możesz dodawać lekcje i moduły. Wszystko integruje się z platformą WooCommerce więc możesz sprzedawać swoje kursy.

WooCommerce Social Login – logowanie za pomocą sieci społecznościowych

Wtyczka od pozwalająca logować się do Twojego bloga lub kursu online stworzonego w Sensei za pomocą popularnych serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Google.

AFFILIATE MARKETING – PROGRAMY PARTNERSKIE

carVertical – program partnerski z bonusem 15 Euro za samą rejestrację

Firma dostarcza za pomocą swojej platformie raporty historii używanych samochodów. Gdy ktoś kupuje auto z drugiej ręki, może za opłatą wygenerować taki raport i sprawdzić czy samochód nie był wcześniej rozbity lub czy jego przebieg w kilometrach nie został cofnięty.

Polecam ten program partnerski, ponieważ gdy zarejestrujesz się z mojego linka afiliacyjnego to jako partner dostaniesz 15 Euro za samo dołączenie do programu! Dodatkowo, otrzymasz prowizję w wysokości 25% wartości sprzedanego raportu o historii samochodu. W praktyce jest to od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych od transakcji. Ja również dostanę drobną prowizję.

 

Powodzenia w budowaniu dochodów pasywny i wolności finansowej!
Mariusz Kobak