Tylko jedna rzecz jaką powinieneś dziś zrobić

Sukces wymaga tylko jednej rzeczy… DZIAŁANIA

To własnie podjęcie działania nieuchronnie przybliża Cię do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Możesz przeczytać ile chcesz książek na temat osiągania sukcesu, ale nic się nie wydarzy dopóki nie podejmiesz działania.

Dlatego dziś mój wpis jest taki krótki. Zamiast tylko czytać jeden z długich poradników na tym blogu, chcę żebyś dziś podjął/podjęła działanie! I to własnie teraz!

działaj

Zrób coś co choć trochę rozwinie dziś Twój biznes lub bloga. Zmieć coś w swoim życiu osobistym, rodzinnym, służbowym. Zrób teraz pierwszy, malutki krok do tego co od dawana chodziło Ci po głowie.

Wszystko o co Cię dziś proszę to napisanie komentarza pod tym wpisem gdzie wymienisz jedną rzecz jaką dziś wykonasz, żeby zbliżyć się do swojego celu. Sprawdźmy ile Wszyscy razem jesteśmy dziś w stanie osiągnąć 🙂

A oto moja jedna rzecz na dziś:

Tylko jedna rzecz jaką powinieneś dziś zrobić
5 (100%) Głosy: 8

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. Fregamo pisze:

  Ja dziś poćwiczyłem
  Znowu się podnoszę chyba już tysięczny raz
  Pozdrawiam

 2. Samuel pisze:

  Witam,dziś robię bloga ale natrafiłem na problem z hasłem przy składaniu zamówień na wpstacja. Nie wiem jakie hasło wpisać.Pomożesz?

  • Hej Samuel! Gratuluję decyzji o rozpoczęciu bloga 🙂 szczerze mówiąc nie mam żadnego doświadczenia z wpstacja więc niestety nie pomogę Ci w sprawie hasła. Jeśli coś tam nie działa skontaktuj się z ich działem technicznym.

 3. Katarzyna pisze:

  Mapa myśli, niezły pomysł 🙂 bo stoję w miejscu i miotam się co dalej, co dalej?

  • Katarzyna, mapa myśli to doskonałe narzędzie do porządkowania pomysłów w jednym miejscu. Ja jej używam gdy zbieram materiały do napisania nowego wpisu. Mogę w ten sposób wszystko uporządkować w logiczną całość.

   Stronę główną bloga również projektuję w formie mapy myśli. To znaczy zapisuję w niej co ma się pojawić na stronie głównej oraz w jakiej kolejności. Oczywiście później trzeba będzie to przerobić na graficzną formę 🙂

   Katarzyna, podzielisz się swoim jednym pomysłem jaki masz zamiar wdrożyć dziś w życie?

 4. Wiele razy dostawałem wartościowe uwagi na temat strony głównej tego bloga. Część z nich mi się podobało a inne mniej. Do tej pory jednak nie podjąłem działania, żeby faktycznie zmienić wygląd i treść mojej strony głównej.
  Dlatego dziś stworzę mapę myśli (w ten sposób dobrze mi się główkuje) przedstawiającą plan przebudowania strony głównej, żeby była przyjaźniejsza, czytelniejsza i jaśniejsza dla moich czytelników 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *