Darmowe DYNAMICZNE przyciski sieci społecznościowych na BLOGU

Przyciski sieci społecznościowych na blogach są obecne od dawna. Teraz każdy artykuł, który czytasz na tym blogu (jak i innych) możesz udostępnić w ulubionej sieci społecznościowej.

Szczerze mówiąc takie przyciski tak mi się opatrzyły, że gdy czytam inne blogi to nie zauważam już takich przycisków. Sam do końca nie wiem dlaczego tak się dzieje. Chyba jest ich za dużo albo już tak wpisały się w wygląd bloga, że znikają mi z pola widzenia 🙂

Dlatego na swoim blogu postanowiłem to trochę zmienić. Stworzyłem takie przyciski do udostępniania artykułów w sieciach społecznościowych, których nikt inny nie ma na blogu!

Wykorzystałem tak zwany efekt Social Proof.

Jeśli nigdy o czymś takim nie słyszałeś to warto się nad tym chwilę zastanowić. Okazuje się, że my jako ludzie chętniej wykonujemy jakąś akcję gdy zobaczymy, że inni już ją wcześniej wykonali.

Jak to zastosować w swoim blogu?

Wystarczy dodać na swojej stronie darmowe przyciski sieci społecznościowych dostępne w usłudze https://SocialParts.com

Przyciski mają dwie unikalne cechy na tle innych podobnych wtyczek.

  • Przyciski dynamicznie zwiększają swój rozmiar w zależności od ilości udostępnień w sieciach społecznościowych. Jeśli na przykład Twój wpis jest najchętniej udostępniany na Facebooku to ten przycisk się wydłuży. W ten sposób czytelnicy bloga zobaczą, gdzie najchętniej jest udostępniany wpis i jest większa szansa, że również udostępnią Twoją treść.
  • Pod każdym przyciskiem wyświetla się liczba udostępnień danego artykuły. W ten sposób pokazujesz jak wiele osób udostępniło już Twoją treść! A jeśli inni ją aktywnie udostępniają to znaczy, że sygnał dla kolejnych czytelników, że mogą zrobić to samo!

Jak zainstalować przyciski sieci społecznościowych na swoim blogu?

Na poniższym nagraniu zobaczysz:

  • Jak działają przyciski sieci społecznościowych na tym blogu,
  • jak je konfigurować,
  • jak Ty możesz mieć za darmo takie same przyciski u siebie.

A oto co musisz zrobić krok po kroku, żeby zainstalować przyciski sieci społecznościowych na swoim blogu lub innej stronie (np. w sklepie internetowym).

  1. Zarejestruj się za darmo w mojej platformie marketingowej SocialParts.com
  2. Możesz się zarejestrować za pomocą swojego konta Google lub Facebook lub podając swój email.
  3. Dodaj swoją stronę internetową w SocialParts. Następnie skopiuj odpowiedni KOD i umieść go na swojej stronie internetowej (najlepiej w sekcji HEAD).
  4. Gdy to zrobić Twoja strona będzie zautoryzowana w SocialParts i będzie można stworzyć i skonfigurować przyciski sieci społecznościowych na Twojej stronie 🙂

UWAGA: Tutaj jest film pokazujący jak krok po kroku założyć i aktywować konto w SocialParts.com

Zachęcam Cię do przetestowania tych przycisków na swoim blogu lub w sklepie internetowym. Myślę, że spodoba Ci się to rozwiązanie.

Daj mi koniecznie znać w komentarzu jaki jest link do Twojej strony, żebym mógł zobaczyć jak rozwiązanie działa u Ciebie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w konfiguracji to też śmiało pisz 🙂

5/5 - (6 votes)

Możesz również polubić…