Jak zarobić 393,60 zł poświęcając 1 godzinę swojej pracy?

Dziś pokażę Wam krok po kroku, co musiałem zrobić, żeby zarobić 393,60 zł poświęcając tylko jedną godzinę mojego czasu na wszystkie potrzebne do tego kroki. Jeśli wykonasz poniższe kroki też tyle zarobisz bez większego wysiłku.

Zastanawiałem się kiedyś, co zrobić z nadwyżką wolnej gotówki, jak ją pomnożyć. Nie jestem ekspertem inwestycyjnym, nie jestem skłonny do wielkiego ryzyka. Zatem wybór padła na zwykłą lokatę bankową na 5%. To chyba najprostsza metoda oszczędzania. Wpłacam 1000 zł do banku na 2 miesiąca a po tym czasie bank wypłaca mi odsetki w wysokości 5% w skali roku (minus podatek Belki). Bardzo prosta operacja i bardzo niewielkie odsetki. Zarobek będzie wynosił jakieś 6,55 zł. Zobaczcie szczegóły w poniższej tabeli.

WartośćKwota
Deponowana kwota1 000 zł
Podatek1,83 zł
Zysk netto6,55 zł

Mizerny ten zarobek. Co zatem zrobić, żeby na otworzeniu lokaty zarobić dodatkowe pieniądze? Odpowiedź jest bardzo prosta. Poszukałem programu partnerskiego, który w swojej ofercie ma produkty finansowe takie jak lokaty. Za ich polecenie dostanę kilkadziesiąt złotych prowizji od pojedynczej lokaty, całkiem nieźle!

Mój wybór padł na program ComperiaLead.pl, bo miał najwyższe stawki za lokaty, które chciałem otworzyć. Zarejestrowałem się w tym programie partnerskim podając moje dane kontaktowe. Aktywowałem konto. Z listy dostępnych produktów, które można polecać innym wybrałem dwie lokaty, które mnie interesowały. Wygenerowałem linki tekstowe, przez które trzeba było otworzyć lokaty.

Wkleiłem link do przeglądarki internetowej i nacisnąłem ENTER. Zostałem przekierowany na stronę banku, w którym otworzyłem lokatę. Wypełniłem wszystkie potrzebne dane. Przelałem 1000 zł na lokatę i już! Zainstalowałem aplikację ComperiaLead na moim smartphonie, żeby sprawdzić czy została mi naliczona prowizja za pierwszą lokatę. Zalogowałem się i…niespodzianka! Na moim koncie pojawiło się 50 zł prowizji, która zostanie mi wypłacona za to, że otworzyłem lokatę w banku korzystając z własnego linku afiliacyjnego.
Program partnerski służy jednak do polecania produktów innym. Zatem wysłałem mój link tekstowy do kilku znajomych, którzy lubię oszczędzać pieniądze na lokatach. Dwie osoby założyły lokaty a ja zgarnąłem dodatkowo 100 zł.

Po kilku dniach znalazłem inną lokatę na 5%. Znów wygenerowałem polecający link tekstowy, z którego otworzyłem lokatę dla siebie i tym razem zgarnąłem w ramach prowizji 85 zł. Jeden znajomy również otworzył lokatę klikając w mój link polecający, który wysłałem mu mailem i tym sposobem dostałem dodatkowe 85 zł od ComperiaLead.

A teraz zobaczmy czy na pewno wszystkie te działania zajęły mi godzinę.

  • Rejestracja w ComperiaLead.pl – 10 minut
  • Wybór dwóch lokat, które będę dalej polecał – 10 minut
  • Wygenerowanie dwóch linków tekstowych i wysłanie ich do znajomych – 15 minut
  • Otworzenie dwóch moich lokat, za które dostałem prowizje – 15 minut
  • Instalacja na moim smartphonie aplikacji ComperiaLead i sprawdzanie prowizji – 10 minut

W sumie wyszła jedna godzina.

A teraz zobaczmy ile zarobiłem:

  • Prowizje za trzy lokaty w pierwszym banku – 3 x 50 zł = 150 zł
  • Prowizje za dwie lokaty w kolejnym banku – 2 x 85 zł = 170 zł
  • W sumie daje to 320 zł netto, czyli brutto ComperiaLead wypłaciła mi 393,60 zł.

Dodatkowo zarobiłem kilkanaście złotych z wpłaconych pieniędzy na lokaty i w ramach programu „Comperia Bonus” miałem wypłacone ponad 60 zł. Czyli w sumie zarobiłem ponad 470 zł. Nieźle jak na godzinę pracy prawda? A najlepsze jest to, że każdy może w ten sposób zarobić bez problemu kilkaset złotych, Ty również!
Wystarczy, że powtórzysz kroki opisane powyżej. Zacznij od rejestracji w ComperiaLead.pl

Jeśli podoba Ci się ta metoda, zapisz się na mój newletter. W przyszłości wyślę do Ciebie kolejne skuteczne metody na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

[insert_php] if (function_exists(‘tve_leads_form_display’)) { tve_leads_form_display(312, 314); } [/insert_php]

Jeśli masz pytania napisz je w komentarzu, odpowiem tak szybko jak będę mógł.

5/5 - (10 votes)

Możesz również polubić…